Menu

Pedicure hybrydowy

Pedicure hybrydowy

Pedicure hybrydowy to zabieg pielęgnacyjny stóp, który polega na skróceniu i opiłowaniu paznokci oraz usunięciu zgrubiałego naskórka z pięt. Na końcu zabiegu płytki paznokci pokrywane są lakierem hybrydowym, w który można wtopić dekoracyjne zdobienia lub wetrzeć specjalny pyłek. Lakier rozprowadza się cienką warstwą, a następnie utwardza pod lampami UV, dzięki czemu paznokcie są wysuszone, więc nie ma ryzyka uszkodzenia świeżego pedicure – od razu po zabiegu można włożyć buty.

Ile utrzymuje się pedicure hybrydowy?

Zarówno pedicure, jak i manicure hybrydowy utrzymuje się na paznokciach około 3 tygodni. Przez cały ten czas paznokcie prezentują się idealnie, dlatego jest to doskonała propozycja na lato lub wyjazd wakacyjny. Paznokcie nie zniszczą się w czasie pieszych wędrówek lub wypoczynku nad morzem oraz pozostaną piękne i zadbane przez cały urlop. Jest to ogromna oszczędność czasu – na wykonanie zabiegu wystarczy godzina, a efekt trwa naprawdę długo.

Zalety pedicure hybrydowego

Lakiery hybrydowe są odporne na ścieranie i doskonale zabezpieczają paznokcie przed uszkodzeniami. Profesjonalnie wykonany pedicure w salonie kosmetycznym Maestria w Szczecinie pozwala uzyskać idealnie gładką powierzchnię paznokci, niepodatną na zarysowania i odpryski. Lakiery dostępne są w obszernej palecie kolorystycznej i wyróżniają się intensywnością oraz nasyceniem barw. Charakterystyczny dla pedicure hybrydowego połysk utrzymuje się przez kilka tygodni, a paznokcie przez cały ten czas wyglądają jak świeżo zrobione. Jest to doskonałe rozwiązanie dla kobiet, które nie mają czasu na częste malowanie paznokci.