Menu

Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy jest wygodnym i trwałym sposobem na ozdobienie paznokci. Poprzedza go zabieg tradycyjnego manicure polegający na wypielęgnowaniu skórek wokół paznokci i skóry dłoni. Wykonanie manicure hybrydowego trwa około godziny, a efekt utrzymuje się na paznokciach do 3 tygodni. Paznokcie można wykończyć specjalnym pyłkiem wcieranym w płytkę lub ozdobnymi detalami zatapianymi w lakierze hybrydowym.

Lakiery hybrydowe utwardzane są w lampie UV, dzięki czemu nie odpryskują i są wyjątkowo trwałe. Charakteryzują się łatwą aplikacją, wysokim połyskiem oraz nasyconymi kolorami. Te same lakiery wykorzystywane są do zabiegów pedicure hybrydowego.

Dla osób ceniących wygodę, pedicure wykonany w salonie kosmetycznym Maestria będzie doskonałym rozwiązaniem jako ozdoba stóp na czas urlopu.

Zalety manicure hybrydowego

Niewątpliwą zaletą manicure hybrydowego jest oszczędność czasu – zabieg wykonuje się rzadziej niż tradycyjnym lakierem do paznokci. W wyniku utwardzenia lakierów w lampie UV zostają one całkowicie wysuszone i nie trzeba obawiać się o zarysowanie świeżego manicure. Można także od razu powrócić do wykonywania codziennych czynności. Manicure hybrydowy wygląda lekko i delikatnie, ponieważ lakier rozprowadza się cienką warstwą po paznokciach. Dodatkową zaletą tego rodzaju zdobień jest wyjątkowy połysk, który trwa aż do zdjęcia lakieru hybrydowego.

Produkty wykorzystywane do wykonania manicure hybrydowego nie niszczą płytki paznokcia, a zatem stanowią idealną alternatywę dla pozostałych metod trwałego zdobienia – na przykład paznokci żelowych czy akrylowych.

Zapraszamy do naszego salonu w Szczecinie.