Menu

Manicure i pedicure hybrydowy

Manicure i pedicure hybrydowy

Manicure hybrydowy jest wygodnym i trwałym sposobem na ozdobienie paznokci. Poprzedza go zabieg tradycyjnego manicure, pozwalającego na wypielęgnowanie skórek wokół paznokci i skóry dłoni. Wykonanie manicure hybrydowego trwa około godziny, a efekt utrzymuje się na paznokciach około 3 tygodni, co pozwala na zaoszczędzenie czasu. Taki manicure można wykończyć specjalnym pyłkiem, wcieranym w płytkę paznokcia lub zatopieniem w lakierze hybrydowym zdobnych detali.

Lakiery hybrydowe utwardzane są w lampie UV, dzięki czemu nie odpryskują i są wyjątkowo trwałe. Charakteryzują się łatwą aplikacją, wysokim połyskiem oraz nasyconymi kolorami. Te same lakiery wykorzystywane są do zabiegów pedicure hybrydowego. Dla osób ceniących wygodę, pedicure wykonany w salonie kosmetycznym Maestria będzie doskonałym rozwiązaniem jako ozdoba stóp na czas urlopu.

Produkty wykorzystywane do wykonania manicure i pedicure hybrydowego nie niszczą płytki paznokcia. W ten sposób stanowią się alternatywą dla pozostałych metod trwałego zdobienia – na przykład paznokci żelowych czy akrylowych.

 

Zalety manicure i pedicure hybrydowego

Niewątpliwą zaletą manicure i pedicure hybrydowego jest oszczędność czasu – zabieg wykonuje się rzadziej niż tradycyjnym lakierem do paznokci. Dzięki utwardzeniu lakierów w lampie UV są one całkowicie wysuszone i nie trzeba obawiać się o zarysowanie świeżego manicure lub pedicure. Można także od razu powrócić do wykonywania codziennych czynności. Zarówno manicure, jak i pedicure hybrydowy wygląda lekko i delikatnie, ponieważ lakier rozprowadza się cienką warstwą po paznokciach. Dodatkową zaletą tego rodzaju zdobień jest wyjątkowy połysk, który trwa aż do zdjęcia lakieru hybrydowego.

 

Zapraszamy do naszego salonu w Szczecinie.