Menu

ITP Zaffiro

Zaffiro

Nowe Zaffiro to stworzone przy użyciu najnowszych technologii urządzenie do termoliftingu. Wyposażone jest w światło podczerwone, które oddziałuje na głębokie warstwy skóry i złuszczający naskórek peeling wodny. Do jego wykonania dobierany jest specjalny preparat, w zależności od efektu, jaki Klienta chce osiągnąć. Korzystamy m.in. z preparatu do skóry wrażliwej, likwidującego przebarwienia, a także dającego efekt anti-aging. Nowe Zaffiro można stosować na każdej części ciała, która utraciła jędrność i blask, m.in. na twarzy, dekolcie, biuście, pośladkach, kolanach i dłoniach.

Zabieg Zaffiro

Dzięki zabiegowi Zaffiro można uzyskać szybki efekt liftingujący bez dużej ingerencji w ciało. Za pomocą peelingu wodnego Waterpeeling i światła podczerwonego emitowanego przez szkło szafirowe, skóra zostaje natychmiastowo ujędrniona i zagęszczona. Dzieje się tak dzięki rozgrzaniu głębokich warstw skóry, stymulacji fibroblastów i skróceniu włókien kolagenowych. Dodatkowo, dzięki stymulacji temperaturowej promieniowaniem podczerwonym, złuszczona skóra staje się głęboko oczyszczona i łatwiej przyjmuje odżywcze i nawilżające składniki aktywne. W konsekwencji staje się wygładzona, zagęszczona, ujędrniona i pełna blasku. Termolifting Zaffiro można połączyć z zabiegiem Neauvia .

Termolifting

Zabieg termoliftingu jest bezbolesny i nie wymaga okresu rekonwalescencji. Jest często wykonywany przed wydarzeniami, w czasie których Klientki chcą wyglądać na wyjątkowo zadbane i wypoczęte, ponieważ efekty widoczne są od razu po pierwszej wizycie. W przypadku osób po 35 roku życia poleca się powtarzanie kuracji co kilkanaście miesięcy. Należy również pamiętać o suplementacji i regularnym stosowaniu odpowiednich kosmetyków, w celu podtrzymania efektów termoliftingu.

Nowe Zaffiro

Nasza klinika dysponuje nowym Zaffiro, czyli najnowszym urządzeniem do terapii termoliftingowej. Model ten wyposażony jest w ulepszony system chłodzenia, dzięki czemu możliwa jest dłuższa emisja światła podczerwonego, a co za tym idzie szybsze i lepsze efekty. Nowe Zaffiro jest nieinwazyjnym zabiegiem liftingującym, który można wykonywać nawet u osób ze skórą naczynkową. Serdecznie zapraszamy na wizytę osoby, które chcą uzyskać efekt odmładzający, bez użycia skalpela.