Menu

ITP Zaffiro

Zaffiro

Zaffiro to innowacyjne połączenie technologii i urządzenia do termoliftingu. Za pomocą peelingu wodnego Waterpeeling i światła podczerwonego emitowanego przez szkło szafirowe, skóra zostaje natychmiastowo ujędrniona i zagęszczona. Zabieg można wykonać na każdej części ciała, która utraciła jędrność i blask. Dzięki stymulacji temperaturowej promieniowaniem podczerwonym złuszczona skóra staje się głęboko oczyszczona i łatwiej przyjmuje odżywcze i nawilżające składniki aktywne. W konsekwencji staje się wygładzona, zagęszczona, ujędrniona i pełna blasku.

Zabieg jest bezbolesny i nie wymaga okresu rekonwalescencji. Jest zabiegiem komfortowym, często wykonywanym przed wydarzeniami, w czasie których Klientki chcą wyglądać na wyjątkowo zadbane i wypoczęte. Można go połączyć z relaksującym zabiegiem SPA na ciało – wanną relaksacyjną.

Zaffiro jest nieinwazyjnym zabiegiem liftingującym, można go wykonywać nawet u osób ze skórą naczynkową. Pierwsze efekty widoczne są od razu po wykonanym zabiegu.

Wskazania do przeprowadzenia Zaffiro

Utrata jędrności oraz rozpoczęty proces starzenia skóry są głównymi wskazaniami do przeprowadzenia zabiegu. Zaffiro pomoże również w odzyskaniu owalu twarzy i pozbyciu się bruzd wargowo-nosowych. Zmęczonej, poszarzałej cerze zapewni niezbędne odżywienie i młodzieńczy blask. Przeprowadzenie zabiegu na twarzy, szyi i dekolcie pozwoli uzyskać najlepsze efekty liftingujące.

Wykorzystanie technologii peelingu wodnego i światła podczerwonego pozwoli także skutecznie pożegnać się ze zwiotczałą skórą na brzuchu, udach i ramionach po schudnięciu, kiedy skóra straciła naturalną elastyczność.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.