Menu

Neauvia

Neauvia

Marka Neauvia produkuje innowacyjne kosmetyki na bazie kwasu hialuronowego, znajdujące zastosowanie w profesjonalnych salonach kosmetycznych. W naszej klinice przeprowadzamy trzy terapie skóry: mezoterapię igłową, maskę Rigen i zabieg pielęgnacyjny Restore System z wykorzystaniem produktów Neauvia. Polecamy je osobom z cerą, która potrzebuje pomocy w przywróceniu równowagi hydrolipidowej oraz chcą rozpocząć profilaktykę starzenia skóry. Składniki zawarte w produktach Neauvia stymulują produkcję elastyny i kolagenu.

Mezoterapia igłowa Hydro Delux

Mezoterapia igłowa Hydro Delux polega na bezpośrednim dostarczeniu cerze preparatu nawilżającego przez jego śródskórne wstrzyknięcie. Produkt stosowany do zabiegu zawiera czysty kwas hialuronowy i aminokwasy, dzięki czemu zapewnia głębokie nawilżenie cery. Mezoterapia rekomendowana jest do profilaktyki starzenia oraz zmniejszenia zmarszczek mimicznych. Efektem jest wzrost produkcji kolagenu oraz bardziej elastyczna i rozświetlona skóra. Terapia może być też stosowana na skórę dekoltu, szyi i dłoni.

Neauvia Restore System

Neauvia Restore System to luksusowy zabieg pielęgnujący na twarz. Polega on na złuszczeniu i odnowie naskórka, a także poprawie regeneracji komórek. Daje efekt liftingujący i ujednolica strukturę skóry. Neayvia Restore System może być uzupełniony o maskę Rigen, która eliminuje drobne zmarszczki i chroni cerę przed fotostarzeniem. Poprawia sprężystość i napięcie skóry, dzięki zawartości kwasu hialuronowego i peptydów. Zabieg polecany jest zarówno osobom ze skórą wrażliwą, jak i cierpiącym na nawracający trądzik.