Menu

Geneo

Geneo

Geneo jest nowoczesnym urządzeniem wykorzystywanym do zabiegów pielęgnacyjnych i odmładzających twarzy. Zabieg wykonywany w naszym salonie kosmetycznym przynosi natychmiastowe efekty złuszczenia zrogowaciałego naskórka, naturalnego dotlenia i odżywienia skóry. Ponieważ zabieg trwa od 20 do 60 min, z tego powodu często nazywany jest zabiegiem bankietowym.

Dzięki metodzie Geneo skóra zyskuje zdrowszy wygląd, przebarwienia i zmarszczki zostają zredukowane, a poprawie ulega gęstość skóry. Można go przeprowadzić na wszystkich obszarach twarzy, niezależnie od karnacji i typu skóry. Bezpośrednio po wykonanym zabiegu można wrócić do codziennych czynności. Pielęgnacja skóry po zabiegu opiera się na nawilżaniu cery.

Urządzenie Geneo może być wykorzystywane do podnoszenia skuteczności innych zabiegów odmładzających, które wykonujemy w naszej klinice urody. Do takich zabiegów zalicza się infuzję tlenową i laser frakcyjny nieablacyjny Emerge . Infuzja tlenowa wygładza i odświeża skórę, a Emerge odmładza skórę wokół oczu.

Korzyści z zabiegów Geneo

Wskazaniem do wykonania zabiegu jest zauważenie pierwszych oznak starzenia skóry, cera z przebarwieniami lub poszarzała i zmęczona skóra. Poddając się zabiegom wykorzystującym stworzone przez markę Pollogen urządzenie Geneo, można uzyskać klinicznie potwierdzone efekty:wchłaniania składników odżywczych,

 • wchłaniania składników odżywczych,
 • naturalnego, natychmiastowego dotlenienia skóry,
 • złuszczenia martwego naskórka.

Zabieg trwa od 20 do 60 minut, jest wyjątkowo higieniczny i sterylny, ponieważ wykonywany jest przy użyciu jednorazowych elementów.

Rodzaje zabiegów urządzeniem Geneo

W klinice urody Maestria oferujemy dwa typy zabiegów urządzeniem Geneo, które wykonywane są w zależności od potrzeb skóry i pożądanych efektów. Podczas zabiegu wysokoskoncentrowane substancje aktywne są wtłaczane do głębszych warstw skóry przy pomocy czystego tlenu.

Zabieg NeoRevive służy odmłodzeniu skóry, zapewniając przy tym:

 • redukcję zmarszczek i ujędrnienie skóry,
 • zmniejszenie porów,
 • poprawę gęstości i odżywienia skóry,
 • zdrowszy i bardziej promienny wygląd skóry.

Składniki preparatu NeoRevive: Ryboza, olej z pestek granatowca właściwego, olej z owoców dzikiej róży, palmitoil tripeptyd-5 (i) gliceryna, octan tokoferylu, palmitynian askorbylu, kwas hialuronowy, retinol.

 

Zabieg NeoBright służy rozjaśnieniu i odżywieniu skóry, a do jego efektów zalicza się:

 • rozświetlenie i promienny wygląd skóry,
 • naturalne dotlenienie i nawilżenie skóry,
 • wyrównanie kolorytu,
 • poprawę gęstości i odżywienia skóry.

Składniki preparatu NeoBright: Askorbianianofosforan magnezu, Kwas kojowy, Kwas azelainowy, Retinol, Olej z owoców dzikiej róży, Kwas hialuronowy.

 

Infuzja tlenowa na twarz to nieinwazyjna metoda odmładzania skóry. Pomaga natychmiastowo nawilżyć cerę na poziomie komórkowym i wygładzić zmarszczki. Umożliwia szybką, wyraźnie widoczną poprawę wyglądu twarzy – dlatego jest często wybierana przez celebrytów oraz osoby przygotowujące się do ważnych wydarzeń. Regularnie wykonywana stanowi doskonałą profilaktykę przeciwstarzeniową.