Menu

Emerge

Emerge

Emerge to terapia dla skóry twarzy, wykonywana przy użyciu lasera frakcyjnego nieablacyjnego. Emerge pozwala przywrócić skórze jędrność, zdrowy wygląd oraz usunąć niedoskonałości. Laser frakcyjny jest nieinwazyjny, nie wymaga znieczulenia ani rekonwalescencji. Skutecznie redukuje zmarszczki, blizny oraz przebarwienia i zmiany pigmentacyjne. Zabieg trwa około godziny.

Wykorzystując bezpieczny laser frakcyjny nieablacyjny, można wygładzić zmarszczki mimiczne wokół oczu – Emerge posiada certyfikat FDA, potwierdzający skuteczność ich redukcji. W odróżnieniu od Zaffiro, Emerge nie powoduje stymulacji temperaturowej, a tworzy procesy uszkadzające komórki skóry, aby w naturalnym cyklu gojenia została ona zastąpiona nową.

Obszary, które można poddać Emerge to czoło, okolice oczu i ust, policzki, podbródek i szyja. Bez przeszkód zabieg można przeprowadzać całościowo na twarzy i szyi. Dla uzyskania najlepszego efektu zaleca się wykonanie serii 3-6 zabiegów Emerge

Redukcja zmarszczek i blizn

Laser frakcyjny Emerge pomaga zredukować oznaki starzenia skóry. Wygładza zmarszczki mimiczne, spłyca bruzdę nosowo-wargową i lwią zmarszczkę, przez co twarz wydaje się łagodniejsza i odzyskuje młodzieńczą jędrność. Doskonale radzi sobie z niedoskonałościami cery: rozszerzonymi porami, usuwaniem blizn potrądzikowych i oparzeniowych oraz rozjaśnianiem zmian pigmentacyjnych. Wpływa także na wyrównanie kolorytu skóry. Pierwsze efekty są zauważalne już po pierwszym zabiegu. Laser frakcyjny jest wykorzystywany także do redukcji rozstępów.

Przebieg zabiegu laserem frakcyjnym nieablacyjnym EMERGE™

Głowica Emerge jest przykładana do oczyszczonej skóry twarzy. Urządzenie zaczyna emitować energię mikrowiązek światła, dzięki czemu zostają uszkodzone wybrane obszary naskórka i skóry właściwej na poziomie powyżej 1,5 mm. W czasie naturalnego procesu gojenianaruszone komórki zastępowane są przez nową, zregenerowaną tkankę.

Bezpośrednio po laserowym odmładzaniu skórymoże pojawić się zaczerwienienie, a na naskórku mogą być widoczne drobne ślady – podrażnienia znikną po kilku godzinach od wykonania zabiegu.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.