Menu

Zabiegi na brwi i rzęsy

Zabiegi na brwi i rzęsy

Brwi to niezwykle ważny element twarzy – właściwie wyregulowane i podkreślone nadają jej wyrazu i indywidualnego charakteru. Z kolei odpowiednio długie i podkręcone rzęsy sprawią, że każde Twoje spojrzenie będzie zniewalające. Dlatego – nie czekaj, zadbaj o oprawę oczu, korzystając z usług naszych doświadczonych kosmetyczek i kosmetologów.

W naszym salonie wykonujemy szereg profesjonalnych zabiegów na brwi i rzęsy, dzięki którym zyskasz dokładnie taki wygląd, o jakim od zawsze marzysz. Zapomnij o kompleksach i poczuj się wyjątkowo.

 

Nasza oferta zabiegów na brwi i rzęsy

Oferujemy dokładną regulację brwi, dopasowując je do kształtu twarzy Klienta. Dzięki odpowiednio skorygowanym brwiom możemy wyostrzyć lub złagodzić Twoje rysy.

U nas możesz również zapisać się na zabieg farbowania brwi henną. Sprawimy, że Twoje brwi będą wyraziste i podkreślą Twoje naturalne piękno.

Do zabiegów, które znajdziesz w naszej ofercie, należy też henna rzęs. Jeśli Twoje rzęsy są zbyt jasne – dzięki hennie nie tylko zyskają upragniony, ciemny kolor, ale też staną się odżywione, będą wyglądać na dłuższe i gęstsze.

Zajmujemy się także liftingiem rzęs. Dzięki niemu Twoje rzęsy będą wyglądać na gęstsze i delikatnie podkręcone. Efekt jest naturalny, a zabieg w pełni bezpieczny i nieinwazyjny.

 

Zapraszamy do kontaktu i zachęcamy do skorzystania z naszych usług.