Menu

Vectus

Depilacja laserowa - laser VECTUS™

Chcesz skutecznie pozbyć się niechcianych włosków i przez długi czas cieszyć się piękną oraz gładką skórą? Dobrze trafiłeś.  U nas skorzystasz z usługi dokładnego i fachowego usuwania owłosienia, przeprowadzanego z zastosowaniem wyjątkowego lasera diodowego do depilacji Vectus.

Vectus to jedyne na świecie laserowe urządzenie depilujące wyposażone w czytnik poziomu melaniny w skórze. Pozwala na doskonałe dopasowanie poziomu energii do indywidualnych potrzeb Klienta. Charakteryzuje się też innowacyjnym systemem chłodzenia Advanced Contact Cooling, ochładzającym skórę podczas zabiegu.

Połączenie nowoczesnych technologii z dbałością o komfort Klienta sprawiło, że laser do trwałego usuwania owłosienia Vectus zyskał popularność i uznanie na rynku. Dziś jesteśmy pewni – to urządzenie to prawdziwa rewolucja w dziedzinie zabiegów laserowych.

Na czym polega depilacja laserowa?

Depilacja laserowa to niezwykle popularny zabieg kosmetyczny, bazujący na zjawisku selektywnej fototermolizy, na który decyduje się coraz więcej kobiet. Polega na wytworzeniu wiązki światła, która przenika do skóry i jest pochłaniana przez melaninę znajdującą się w mieszkach włosowych. Impuls laserowy jest przemieniany w bardzo dużą ilość ciepła, która trwale niszczy cebulki włosów.

Zwykle potrzeba kilku sesji depilacji laserowej, by włoski przestały odrastać. Warto jednak zdecydować się na wybór tej metody, by zyskać spokój na lata.

Zalety depilacji laserowej

Laser Vectus umożliwia szybkie i skuteczne wydepilowanie wszystkich części ciała Dzięki innowacyjnej technologii urządzenia, możliwe jest pozbycie się nawet trudnych do usunięcia przez inne lasery włosów – niezależnie od ich grubości, rodzaju czy koloru.

Depilacja laserowa jest całkowicie bezpieczna dla skóry i gwarantuje trwałe efekty. Nie powoduje skutków ubocznych, jak podrażnienia, krosty, czy wrastające włoski (które są częstym problemem u osób regularnie korzystających z maszynek do depilacji). Ponieważ laser działa wyłącznie powierzchniowo, jego użycie jest w pełni bezpieczne dla zdrowia.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Jesteśmy pewni, że nasze usługi depilacji laserem Vectus spełnią wszystkie Twoje oczekiwania.