Menu

Skeyndor

Zabiegi Skeyndor

Zapraszamy na zaawansowane zabiegi Skeyndor, przeznaczone dla wszystkich rodzajów cery. Wykonujemy Power Hyaluronic, Power Oxygen i zabieg ujędrniający Eternal. W naszej ofercie znajduje się także Skeyndor Men – energetyzująca terapia anti-aging dla mężczyzn. Kosmetyki wykorzystywane podczas zabiegów Skeyndor zostały stworzone według oryginalnych receptur opartych na najnowszych badaniach naukowych.

Skeyndor Aquaterm

Skeyndor Aquaterm to zabieg remineralizujący, intensywnie nawilżający i dotleniający skórę suchą. Wykorzystywana do niego substancja jest bogata w składniki aktywne takie jak: cukry probiotyczne, które stymulują florę bakteryjną cery oraz ceramidy, pomagające odbudować warstwę ochronną. Produkt zawiera też wodę termalną pochodzącą z Pirenejów francuskich. Zawiera ona sole mineralne i oligoelementy poprawiające metabolizm komórek. Zabieg dotlenia skórę, wzmacnia jej funkcje obronne i koi miejsca z rozszerzonymi naczynkami.

Skeyndor Power C

Program Skeyndor Power C polecany jest do cery zmęczonej, pozbawionej blasku i narażonej m.in. na zanieczyszczenie miejskie. Wykonanie go ma na celu oczyszczenie i rozświetlenie skóry, naprawę uszkodzeń posłonecznych i dodanie jej blasku. Efekty to zwiększenie elastyczności cery i wyrównanie jej kolorytu. Stosowana podczas zabiegu substancja składa się z czterech form witaminy C, ekstraktu z granatu i kwasu fitynowego.