Menu

Maximus

Redukcja zmarszczek i modelowanie figury dzięki Maximus

Chcesz zyskać piękną, atrakcyjną sylwetkę, zredukować tkankę tłuszczową lub zmarszczki i raz na zawsze zapomnieć o cellulicie? Nic prostszego. Zapoznaj się z naszą ofertą zabiegów przeprowadzanych z wykorzystaniem urządzenia Maximus.

Maximus jest najbardziej kompleksowym, nieinwazyjnym sprzętem do poprawy wyglądu i kondycji skóry twarzy i ciała oraz wyszczuplenia figury. Tylko on oddziałuje jednocześnie na skórę, komórki tłuszczowe i mięśnie. Jest to możliwe dzięki synergicznemu działaniu dwóch technologii – tripolarnej fali radiowej (TriLipo RF) i dynamicznej aktywacji mięśni (TriLipo DMA).

Połączenie TriLipo RF z TriLipo DMA prowadzi do głębokiego oraz homogenicznego rozgrzania skóry i tkanki tłuszczowej. Skurcze mięśni powodują uwolnienie płynnego tłuszczu z wypychanych w górę komórek, a efekt termiczny przyśpiesza naturalny metabolizm tłuszczu. Powstałe podczas tego procesu mikrouszkodzenia skóry aktywują jej naturalny mechanizm gojenia (łącznie z neokolagenezą), uruchamiając tworzenie się zdrowej tkanki.

Przed rozpoczęciem terapii nie musisz wykonywać żadnych badań. Osoba odpowiedzialna za jej przebieg przeprowadzi z Tobą szczegółowy wywiad w celu wykluczenia ewentualnych przeciwskazań i założy Ci kartę pacjenta.

Efekty zabiegów urządzeniem Maximus

Po zabiegu urządzeniem Maximus skóra twarzy, szyi, a także sylwetki staje się napięta i odmłodzona, a ciało lub owal twarzy wymodelowane. Zwiększa się cyrkulacja krwi – co optymalizuje dotlenienie i detoksykację tkanek.

Metoda redukcji zmarszczek i wyszczuplania figury urządzeniem Maximus jest skuteczna i bezpieczna. Nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji.

W celu uzyskania trwałego, optymalnego efektu, zaleca się wykonanie około 6-8 zabiegów w serii, w odstępach jednego tygodnia.

 

Fala radiowa

Stosowanie fal radiowych do bezinwazyjnego modelowania sylwetki cieszy się u pacjentek coraz większym zainteresowaniem. W naszym gabinecie korzystamy z tripolarnej fali radiowej, która działa na skórę właściwą oraz tkankę podskórną. Nasze urządzenie pozwala na opracowanie wszystkich partii ciała. Metoda ta przyczynia się m.in. do redukcji cellulitu, ujędrnienia ciała, zmniejszenia tkanki tłuszczowej, wysmuklenia ciała, redukcji zmarszczek. Efekty po zabiegach z wykorzystaniem fali radiowej są widoczne niemal natychmiast. Pacjentki w trakcie trwania serii czują napięcie skóry, a następnie zauważają poprawę jędrności.  

Wszystkich zainteresowanych zabiegiem zapraszamy do gabinetu w Szczecinie. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego, chętnie udzielimy dodatkowych informacji.