Menu

Maximus

Redukcja zmarszczek i modelowanie figury dzięki Maximus

Chcesz zyskać piękną, atrakcyjną sylwetkę, zredukować tkankę tłuszczową lub zmarszczki i raz na zawsze zapomnieć o cellulicie? Nic prostszego. Zapoznaj się z naszą ofertą zabiegów przeprowadzanych z wykorzystaniem urządzenia Maximus.

Maximus jest najbardziej kompleksowym, nieinwazyjnym sprzętem do poprawy wyglądu i kondycji skóry twarzy i ciała oraz wyszczuplenia figury. Tylko on oddziałuje jednocześnie na skórę, komórki tłuszczowe i mięśnie. Jest to możliwe dzięki synergicznemu działaniu dwóch technologii – tripolarnej fali radiowej (TriLipo RF) i dynamicznej aktywacji mięśni (TriLipo DMA).

Połączenie TriLipo RF z TriLipo DMA prowadzi do głębokiego oraz homogenicznego rozgrzania skóry i tkanki tłuszczowej. Skurcze mięśni powodują uwolnienie płynnego tłuszczu z wypychanych w górę komórek, a efekt termiczny przyśpiesza naturalny metabolizm tłuszczu. Powstałe podczas tego procesu mikrouszkodzenia skóry aktywują jej naturalny mechanizm gojenia (łącznie z neokolagenezą), uruchamiając tworzenie się zdrowej tkanki.

Przed rozpoczęciem terapii nie musisz wykonywać żadnych badań. Osoba odpowiedzialna za jej przebieg przeprowadzi z Tobą szczegółowy wywiad w celu wykluczenia ewentualnych przeciwskazań i założy Ci kartę pacjenta.

Efekty zabiegów urządzeniem Maximus

Po zabiegu urządzeniem Maximus skóra twarzy, szyi, a także sylwetki staje się napięta i odmłodzona, a ciało lub owal twarzy wymodelowane. Zwiększa się cyrkulacja krwi – co optymalizuje dotlenienie i detoksykację tkanek.

Metoda redukcji zmarszczek i wyszczuplania figury urządzeniem Maximus jest skuteczna i bezpieczna. Nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji.

W celu uzyskania trwałego, optymalnego efektu, zaleca się wykonanie około 6-8 zabiegów w serii, w odstępach jednego tygodnia.

 

Zapraszamy do naszego salonu w Szczecinie.