Menu

Manicure tytanowy

Manicure tytanowy

Manicure tytanowy stosowany jest jako zabieg wzmacniający cienkie i wiotkie paznokcie – dzięki tej metodzie można uzyskać wysoką trwałość przy zachowaniu naturalnej grubości płytki paznokcia. Do wykonania manicure tytanowego nie jest potrzebna lampa UV. Dip Powder Nails wykonuje się poprzez zanurzenie pokrytych witaminową bazą paznokci w pudrze, który zastępuje lakier. Puder zawiera domieszkę tytanu, stąd nazwa tej metody. Ozdobione paznokcie utwardza się za pomocą specjalnych preparatów, które wysuszają lakier i błyskawicznie go utwardzają. Zabieg trwa krócej niż godzinę i od razu można wrócić do codziennych czynności bez obaw o uszkodzenie świeżego lakieru.

Wszystkie składniki manicure pudrowego są organiczne, a tytan nie jest szkodliwy dla delikatnych płytek paznokci i nie powoduje reakcji alergicznych. Dzięki witaminowej bazie przez cały czas noszenia manicure paznokcie są odżywiane, a po jego usunięciu płytki są w dużo lepszym stanie niż przed zabiegiem.

Zalety manicure tytanowego

Manicure tytanowy jest trwały i łatwy w aplikacji a właściwie wykonany utrzyma się na paznokciach nawet przez 3 tygodnie bez odprysków i zarysowań, dlatego jest to idealna alternatywa dla popularnego manicure hybrydowego. Cienka warstwa pudru prezentuje się niezwykle estetycznie – Dip Powder Nails pozwala zachować naturalną grubość płytki.

Dzięki manicure tytanowemu paznokcie otrzymują dawkę witamin A, E, D3 i B5 oraz wapń. Pudrowy manicure wzmacnia kondycje płytek, zapobiega ich żółknięciu oraz łamaniu i rozwarstwianiu. Po zabiegu nawet najbardziej zniszczone paznokcie odzyskują zdrowy wygląd.