Menu

LPG Endermologie

Endermologie LPG - zabieg LIPOMASSAGE™

Endermologia to innowacyjny zabieg, który polega na przeprowadzeniu masażu podciśnieniowego z zastosowaniem specjalistycznego urządzenia masującego. Wykonuje się go na wybranych przez Klienta partiach ciała.

Sposób ten jest w pełni bezpieczny i naturalny i pozwala na schudnięcie we wszystkich newralgicznych miejscach, dla których same ćwiczenia fizyczne i ścisła dieta okazują się nieskuteczne. Ma na celu wyszczuplenie ciała z wykorzystaniem metody stymulacji komórkowej. Powoduje uaktywnienie metabolizmu tkanki tłuszczowej i stymuluje produkcję włókien kolagenowych.

Jeżeli zatem nadprogramowe kilogramy i uciekający czas spędzają Ci sen z powiek, warto pomyśleć o poddaniu się zabiegowi endermologii Dzięki niej zyskasz wymodelowaną, atrakcyjną sylwetkę, a Twoja skóra będzie idealnie oczyszczona, odzyska jędrność i młody wygląd.

Metoda ta jest także dobrym i skutecznym rozwiązaniem, jeśli chcesz poprawić kontury twarzy – z pewnością sprawi, że zapomnisz o nękających Cię kompleksach. Pomoże Ci uporać się z takimi problemami, jak podwójny podbródek, zmarszczki, zapadnięte policzki, czy opadające powieki. Może być stosowana również jako terapia przeciwobrzękowa, gdyż poprawia ciśnienie krwi.

Dlatego też – nie zastanawiaj się dłużej, skorzystaj z naszych usług. Oferujemy fachowe zabiegi endermologii ciała Lipomassage oraz endermologii twarzy Endermolift

Zabiegi Lipomassage i Endermolift

Oba typy masażu są przeprowadzane na fotelu zabiegowym przy pomocy specjalnie zaprojektowanej głowicy, charakteryzującej  się wyjątkową skutecznością  oraz precyzją działania. Jeden zabieg trwa do 35 minut, a doskonałe efekty uzyskuje się już po przeprowadzeniu sześciu zabiegów w naszej klinice w Szczecinie.

W przypadku Lipomassage pacjent najpierw musi założyć strój (endermowear), który zwiększa poślizg urządzenia i chroni przed uszkodzeniami naskórka. Dopiero potem następuje sesja masażu.

Warto podkreślić, że zabiegi Lipomassage i Endermolift są bezinwazyjne, a ich efekty długotrwałe.

 

Zapraszamy do kontaktu. Przyjdź i odkryj z nami swoje wyjątkowe piękno.