Menu

LPG Endermologie

Endermologia

Endermologia jest masażem podciśnieniowym, wykorzystującym rolowanie ciała i zjawisko próżni, dzięki czemu pozwala wymodelować sylwetkę, pozbyć się cellulitu oraz poprawić kontur twarzy. Pomaga w całościowym wyszczupleniu sylwetki, nadaniu skórze jędrności oraz zlikwidowaniu drugiego podbródka lub opadających powiek. Wszechstronność endermologii wykorzystywana jest także w terapiach przeciwobrzękowych i zaburzeniach żylno-limfatycznych. W naszej klinice urody wykonujemy zabiegi endermologii twarzy Endermolift i endermologii ciała – Lipomassage.

Zabiegi endermologii oddziałują na tkankę łączną, a przez pobudzenie metabolizmu, pomagają organizmowi w szybszej eliminacji tłuszczu z organizmu. Są one bezpieczne (mogą z nich korzystać kobiety karmiące piersią), nie wymagają znieczulenia ani rekonwalescencji. Masaż podciśnieniowy poprawia krążenie krwi i drenuje nadmiar płynów, przez co obrzęki zostają zniwelowane. Poprawie ulega elastyczność skóry.

Zapraszamy również do skorzystania z zabiegu modelowania sylwetki urządzeniem Maximus, które wykorzystuje tripolarną falę radiową do rozgrzania tkanki tłuszczowej.

Endermologia jest zabiegiem zalecanym przed wykonaniem liposukcji, ponieważ zmiękczając tkankę tłuszczową, ułatwia odessanie tłuszczu.

Wskazania do przeprowadzenia endermologii

Zabieg endermologii wykonuje się, kiedy ciało wymaga wyszczuplenia, wymodelowania, ujędrnienia lub wygładzenia skóry. Endermolift pomoże w pozbyciu się obrzęków i blizn, wyostrzy rysy oraz sprawi, że twarz nie będzie napuchnięta. Lipomassage jest doskonałym sposobem na pozbycie się obrzęków z łydek i stóp u osób mających skłonności do gromadzenia się wody w organizmie oraz zaburzeniach przepływu limfy. Wskazaniem do przeprowadzenia endermologii jest także wspomaganie leczenia oparzeń oraz nadwaga, cellulit i otyłość.

 

Jak wygląda zabieg endermologii?

Zabiegi Enermolift i Lipomassage są przeprowadzane na fotelu zabiegowym przy pomocy specjalnie zaprojektowanej głowicy, charakteryzującej się wyjątkową skutecznością oraz precyzją działania. Jeden zabieg trwa około 35 minut, a efekty uzyskuje się po przeprowadzeniu sześciu zabiegów.

Lipomassage wymaga założenia specjalnego stroju – endermowear, który zwiększa poślizg urządzenia i chroni przed uszkodzeniami naskórka. Dopiero potem rozpoczyna się sesja masażu.

 

Zapraszamy do kontaktu. Przyjdź i odkryj z nami swoje wyjątkowe piękno.