Menu

Vectus

Profesjonalna fotodepilacja laserem VECTUS

VECTUS™ to prawdziwie innowacyjny laser przeznaczony do depilacji. Jego największymi zaletami są
bezpieczeństwo oraz skuteczność dla każdego kolorytu skóry i rodzaju włosów. Jest on w stanie trwale usunąć owłosienie, w tym również trudne do usunięcia przez inne lasery, jasne lub rude włosy. Depilacja laserowa VECTUS™ może być przeprowadzona o każdej porze roku!

GWARANCJA EFEKTU I BEZPIECZEŃSTWA

VECTUS™ jako jedyny na świecie laser do depilacji, wyposażony jest w inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze – Skintel™. Dzięki jego zastosowaniu jesteśmy w stanie dobrać poziom energii lasera, indywidualnie dla każdej klientki. Pozwala nam to zastosować wyższe parametry, przy jednoczesnym bezpieczeństwie pacjenta, wykluczając ryzyko poparzenia podczas depilacji.

SZYBKO, SKUTECZNIE I BEZ BÓLU

Laser posiada dodatkowo wbudowany system chłodzenia „Advanced Contact Cooling”, który chłodzi skórę przed, w trakcie i po emisji światła. Dzięki temu depilacja jest całkowicie bezbolesna, a jej czas znacznie się skraca.

VECTUS™ to innowacyjna technologia gwarantująca skuteczność zabiegu oraz komfort i bezpieczeństwo pacjenta. VECTUS™ to trwała depilacja w niskiej cenie .