Menu

Vectus

Depilacja laserowa - laser VECTUS™

Depilacja laserowa VECTUS™ to prawdziwa rewolucja w dziedzinie zabiegów laserowych. Innowacyjne urządzenie VECTUS™ jako jedyny na świecie laser do depilacji wyposa ż ony jest w czytnik poziomu melaniny w skórze, co pozwala na doskonałe dopasowanie poziomu energii urządzenia do indywidualnych potrzeb skóry klienta. Laser VECTUS™ charakteryzuje się również innowacyjnym systemem chłodzenia ADVANCED CONTACT COOLING, który ochładza skórę podczas zabiegu.

Na czym polega depilacja laserowa?

Depilacja laserowa polega na wytworzeniu wiązki światła, która przenikając do skóry, pochłaniana jest przez melaninę znajdującą się w mieszkach włosowych. Bardzo duża ilość ciepła trwale niszczy cebulki włosów. Jest to zabieg całkowicie bezpieczny dla skóry, gdyż laser działa powierzchniowo.

Zalety depilacji laserowej

Depilacja laserowa laserem VECTUS™ pozwala skutecznie usunąć owłosienie ze wszystkich części ciała niezależnie od grubości, rodzaju, czy koloru włosów. Dzięki innowacyjnej technologii urządzenia, możliwe jest trwałe pozbycie się nawet

trudnych do usunięcia przez inne lasery włosów. Częste golenie nóg, pach, czy wrażliwych okolic bikini powoduje powstawanie krost, a skóra staje się szorstka, sucha i do tego wygląda nieestetycznie. Użycie lasera nie wywołuje skutków ubocznych i nie podra ż nia skóry. Depilacja laserem rozwi ą zuje równie ż proble wrastających włosków. Usuwanie owłosienia jeszcze nigdy nie było tak szybkie i skuteczne.

Zapraszamy na laserowe zabiegi trwałego usuwania owłosienia do naszego salonu w Szczecinie.