Menu

LPG Endermologie

Endermologie LPG - zabieg LIPOMASSAGE™

Oferujemy innowacyjne zabiegi wyszczuplające metodą stymulacji komórkowej. Zabieg LIPOMASAGE™ uaktywnia metabolizm tkanki tłuszczowej i stymuluje produkcję włókien kolagenowych.

Czym jest endermologia?

Endermologia to inaczej masaż podciśnieniowy. Zabieg pozwala wymodelować sylwetkę i ujędrnić skórę. Ma właściwości odchudzające, oczyszczające i odmładzające. Endermologię zaleca się również osobom, które chcą poprawić kontury twarzy.

Na czym polega zabieg LIPOMASSAGE™?

Zabieg LIPOMASSAGE™ to masaż podciśnieniowy, który stymuluje skórę do odnowy biologicznej. Masaż przeprowadza się przy pomocy specjalnie zaprojektowanej głowicy. Pacjent ma na sobie strój (endermowear), który zwiększa poślizg urządzenia i chroni przed uszkodzeniami naskórka. Jeden zabieg trwa do 35 minut, a doskonałe efekty uzyskuje się już po przeprowadzeniu sześciu zabiegów w naszej klinice w Szczecinie.

Zalety zabiegu LIPOMASSAGE™

Zaletą zabiegu LIPOMASSAGE™ jest jego ogromna skuteczność oraz precyzja. Dodatkowo jest to bezpieczna metoda modelowania sylwetki, którą można wykonać na dowolnej partii ciała zgodnie z życzeniem klienta. Endermologia poprawia krążenie krwi, może być stosowana również jako terapia przeciwobrzękowa. Zabieg jest bezinwazyjny, a jego efekt długotrwały.