Menu

ITP Zafiro

Lifting skóry urządzeniem Zaffiro

Jeżeli chcesz poprawić wygląd, poczuć się młodo i atrakcyjnie – skorzystaj z oferowanej przez nasz salon usługi liftingu skóry bez skalpela sprzętem Zaffiro.

Zaffiro to urządzenie służące do termoliftingu promieniowaniem podczerwonym. Jest wyposażone w peeling wodny i nowoczesną kamerę, która pozwala na wykonanie dokładnej diagnozy skóry.

Na czym polega zabieg? Emitowane przez Zaffiro światło wnika w głębokie warstwy skóry, podgrzewając je do temperatury 65°C. Obecne w nich włókna kolagenowe i elastynowe kurczą się do ich pierwotnej długości. Wytwarzane są nowe włókna, a ilość kolagenu w skórze wzrasta o około 30%.

Cały proces przebiega bezboleśnie i nie wymaga okresu rekonwalescencji. Poddanie skóry peelingowi wodnemu przed zabiegiem pozwala na osiągnięcie optymalnych rezultatów.

Efekty termoliftingu nowym Zaffiro

Już pierwsza sesja termoliftingu Zaffiro gwarantuje zauważalne wygładzenie zmarszczek i bruzd oraz zagęszczenie, ujędrnienie i polepszenie elastyczności skóry twarzy, szyi i dekoltu. Umożliwia też poprawę owalu twarzy i podniesienie opadających policzków.

Metoda ta pomaga również zlikwidować luźną skórę na ramionach, udach i nad kolanami. Stosowana jest też do obkurczania skóry brzucha u kobiet po porodzie.

Ponieważ proces tworzenia się kolagenu następuje stopniowo, końcowy efekt odmłodzenia skóry jest uzyskiwany po 3-6 miesiącach od rozpoczęcia terapii. 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.