Menu

ITP Zafiro

Lifting twarzy bez skalpela urządzeniem Zaffiro

Lifting skóry bez skalpela.

Co to jest Zaffiro?

Zaffiro to urządzenie do termo liftingu, pozwalające na natychmiastowe i długotrwałe efekty ujędrnienia skóry. Wyposażone w światło podczerwone, peeling wodny oraz nowoczesną kamerę pozwalającą na wykonanie diagnozy skóry Zaffiro, pozwala na wykonywanie skutecznego liftingu skóry twarzy, bez użycia skalpela.

Jak działa termolifting Zaffiro?

Ilość kolagenu i elastyny zawartych w skórze, spada drastycznie wraz z wiekiem. Prowadzi to do pojawiania się zmarszczek oraz utraty jędrność i elastyczności skóry. Emitowane przez urządzenie Zaffiro światło podczerwone wnika w głębokie warstwy skóry, podgrzewając je do temperatury 65°C. Efektem tego zabiegu jest kurczenie się włókien kolagenowych i elastynowych do ich pierwotnej długości oraz stymulacja fibroblastów do wytwarzania nowych włókien co zwiększa zawartość kolagenu w skórze o około 30%.

Rezultaty zabiegów Zaffiro - wygładzenie linii i bruzd oraz zagęszczenie, ujędrnienie lifting skóry – zauważalne są już po pierwszym zabiegu. Ponieważ proces tworzenia się kolagenu następuje stopniowo, końcowy efekt odmłodzenia skóry uzyskujemy po 3-6 miesiącach od rozpoczęcia zabiegów. Zabieg Zaffiro jest bezbolesny, nie wymaga przygotowań oraz okresu rekonwalescencji.

DLA KOGO JEST TERMOLIFTING ZAFFIRO?

Zabieg skierowany jest dla każdego, kto chciałby poprawić jędrność i elastyczność skóry, spłycić linie
i zmarszczki oraz przywrócić blask swojej skórze.


KOMFORTOWY PEELING WODNY

By uzyskać jak najlepszy efekt zabiegu Zaffiro, przed termoliftingiem, można poddać skórę peelingowi wodnemu. Jednoczesne złuszczanie martwych komórek naskórka przy pomocy intensywnego strumienia wody i działania kosmetyków pielęgnacyjnych, wygładza skórę i przywraca jej blask.

MONITOROWANIE I ANALIZOWANIE EFEKTÓW

Zaffiro wyposażone jest w nowoczesną, ręczną kamerę, pozwalającą na badanie struktury i stanu skóry przed i po zabiegu. Indywidualne pomiary i obrazy dotyczące każdego pacjenta zapisywane są w pamięci urządzenia, co pozwala na monitorowanie i analizowanie efektów terapii.

EFEKTY TERMOLIFTINGU Zaffiro:

  • Likwidacja bruzd i zmarszczek
  • Poprawa owalu twarzy i podniesienie opadających policzków
  • Poprawa wyglądu szyi, dekoltu i piersi
  • Poprawa napięcia i elastyczności skóry
  • Doskonałe obkurczenie skóry na brzuchu u kobiet po porodzie
  • Likwidacja luźnej skóry na wewnętrznej stronie ramion, ud i nad kolanami