Menu

Geneo

Zabiegi oczyszczające twarzy urządzeniem Geneo

Marzysz o pięknej, czystej skórze? Zgłoś się do naszego salonu na jeden z zabiegów oczyszczania twarzy przy pomocy urządzenia Geneo.

Geneo to stworzona przez firmę Pollogen przełomowa technologia, która pozwala na uruchomienie się naturalnych, regeneracyjnych mechanizmów organizmu. Inspiracją do jej powstania były korzystnie wpływające na stan skóry gorące źródła.

Dzięki symulacji działania gorących źródeł i wykorzystaniu zjawiska fizjologicznego zwanego efektem Bohra, Geneo sprawia, że zwiększa się przepływ krwi w naczyniach włoskowatych, a tkanki lepiej przyswajają tlen.

Efekt Geneo powstaje po połączeniu na powierzchni skóry kapsułki Capsugen i żelu bogatego w składniki odżywcze (które, dzięki towarzyszącemu całemu procesowi złuszczaniu skóry, są łatwiej wchłaniane przez organizm).

Korzyści zabiegów urządzeniem Geneo

Poddając się zabiegom urządzeniem Geneo możesz uzyskać aż 3 efekty pielęgnacyjne jednocześnie. Należą do nich:

 • złuszczanie zewnętrznej warstwy skóry,
 • maksymalne wchłanianie składników rewitalizujących z formuł odżywczych przez skórę,
 • naturalne dotlenienie skóry od wewnątrz.

Metoda ta jest odpowiednia dla każdego typu, karnacji skóry i wszystkich obszarów twarzy. Gwarantuje trwałe, potwierdzone klinicznie rezultaty przy jednoczesnym krótkim czasie trwania zabiegu.

Po sesji urządzeniem Geneo można od razu wrócić do codziennych czynności.

Rodzaje zabiegów urządzeniem Geneo

W naszym salonie oferujemy dwa typy zabiegów urządzeniem Geneo – ich odpowiedni dobór jest zależny od potrzeb Klienta.

Zabieg NeoRevive służy odmłodzeniu skóry, zapewniając przy tym:

 • redukcję zmarszczek i ujędrnienie skóry,
 • zmniejszenie porów,
 • poprawę gęstości i odżywienia skóry,
 • zdrowszy i bardziej promienny wygląd skóry.

Składniki preparatu NeoRevive: Ryboza, olej z pestek granatowca właściwego, olej z owoców dzikiej róży, palmitoil tripeptyd-5 (i) gliceryna, octan tokoferylu, palmitynian askorbylu, kwas hialuronowy, retinol.

 

Zabieg NeoBright to propozycja dla wszystkich, którym zależy na rozjaśnieniu i odżywieniu skóry. Do jego efektów zaliczamy:

 • rozświetlenie i promienny wygląd skóry,
 • naturalne dotlenienie i nawilżenie skóry,
 • wyrównanie kolorytu,
 • poprawę gęstości i odżywienia skóry.

Składniki preparatu NeoBright: Askorbianianofosforan magnezu, Kwas kojowy, Kwas azelainowy, Retinol, Olej z owoców dzikiej róży, Kwas hialuronowy.

 

Infuzja tlenowa na twarz to nieinwazyjna metoda odmładzania skóry. Pomaga natychmiastowo nawilżyć cerę na poziomie komórkowym i wygładzić zmarszczki.

Podczas zabiegu wysokoskoncentrowane substancje aktywne są wtłaczane do głębszych warstw skóry przy pomocy odpowiednio sprężonego czystego tlenu (bez nakłuwania).

Warto, zauważyć, że infuzja tlenowa umożliwia szybką, wyraźnie widoczną poprawę wyglądu twarzy – dlatego jest często wybierana przez celebrytów oraz osoby przygotowujące się do ważnych wydarzeń. Często wykonywana stanowi również doskonałą profilaktykę przeciwstarzeniową.