Menu

Emerge

Odmładzanie skóry laserem frakcyjnym EMERGE™

Chcesz odmłodzić swoją cerę bez użycia skalpela? Dobrze trafiłeś.

W naszym salonie oferujemy szereg zabiegów kosmetycznych, wykonywanych przy użyciu lasera frakcyjnego nieablacyjnego  Emerge amerykańskiej firmy Palomar. 

Zapewniamy między innymi:

  • odmładzanie skóry poprzez frakcyjny nieablacyjny resurfacing skóry,
  • usuwanie zmian pigmentowych,
  • redukcję zmarszczek,
  • zabiegi poprawiające jędrność skóry,
  • redukcję blizn i rozstępów.

Dzięki zastosowaniu tego wyjątkowego urządzenia, pozbędziesz się lub zredukujesz widoczność powierzchniowych niedoskonałości skóry twarzy oraz zmarszczek wokół oczu (tzw. kurzych łapek). Twoja skóra znów będzie wyglądać młodo i atrakcyjnie, a Ty odzyskasz pewność siebie.

Nie musisz niepokoić się o swoje zdrowie – o wysokiej jakości i bezpieczeństwie lasera Emerge świadczy uzyskany przez niego certyfikat FDA.

Przebieg zabiegu laserowego odmładzania skóry EMERGE™

Podczas zabiegu głowica lasera frakcyjnego Emerge jest przykładana do oczyszczonej skóry twarzy Klienta. Urządzenie emituje energię w postaci mikrowiązek  światła, które uszkadzają wybrane obszary naskórka i skóry właściwej na poziomie powyżej 1,5 mm. Naruszone komórki zastępowane są przez nową, zregenerowaną tkankę podczas naturalnego procesu gojenia.

Metoda ta jest bezbolesna i nie wymaga podania znieczulenia miejscowego.

Bezpośrednio po laserowym odmładzaniu skóry, występuje jej zaczerwienienie, a na naskórku mogą być widoczne drobne ślady. To normalne zjawisko. Po kilku godzinach podrażnienia znikną.

Efekty zabiegu laserem frakcyjnym EMERGE™

Po użyciu lasera Emerge następuje odbudowa włókien elastynowych i kolagenowych. Skóra wygląda młodziej i zdrowiej, zyskuje na elastyczności, staje się gładka i sprężysta. Przebarwienia i zmarszczki znikają, cera odzyskuje swój koloryt i naturalny blask.

Efekty utrzymują się bardzo długo i są wyraźnie widoczne już po jednej sesji. Dla uzyskania najlepszych rezultatów zaleca się jednak wykonanie serii 3-6 zabiegów.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.