Menu

Emerge

Laser frakcyjny EMERGE™

Klinika Urody Maestria posiada w swojej ofercie szereg zabiegów kosmetycznych, wykonywanych przy użyciu lasera frakcyjnego. Obok depilacji laserowej wykorzystywany jest on do różnego typu zabiegów odmładzających skórę twarzy (resurfacingu). Laser Emerge™ amerykańskiej firmy PALOMAR. znajduje zastosowanie zarówno przy usuwaniu
i redukcji powierzchownych niedoskonałości skóry twarzy, jak i zmarszczek wokół oczu, tzw. kurzych łapek. O jego wysokiej jakości i bezpieczeństwie świadczy uzyskany przez niego certyfikat FDA.

Zabiegi wykonywane laserem frakcyjnym EMERGE™

• Odmładzanie skóry poprzez frakcyjny nieablacyjny resurfacing skóry

• Usuwanie zmian pigmentowych
• Redukcja zmarszczek
• Poprawa jędrności skóry
• Redukcja blizn i rozstępów

Jak działa laser frakcyjny EMERGE?™

Laser frakcyjny Emerge™ stosuje energię w postaci mikrowiązek światła, które w kontrolowany sposób uszkadzają wybrane obszary naskórka i skóry właściwej. Naturalny proces gojenia się skóry prowokuje proces, w którym uszkodzone komórki skóry zastępowane są przez nową, zdrową tkankę. Efektem tego jest zdrowsza i młodsza skóra.

Podczas swojej pracy laser frakcyjny Emerge™ emituje energię, w postaci mikrowiązek światła, które w kontrolowany sposób uszkadzają wybrane obszary naskórka i skóry właściwej, pobudzając ją do naturalnego procesu gojenia, czego efektem jest nowa, zdrowsza skóra.

Zabieg jest bezbolesny i nie wymaga podania znieczulenia miejscowego. Po wcześniejszym oczyszczeniu skóry twarzy, przykłada się do niej głowicę lasera, która penetruje ją mikrowiązkami światła, na poziomie powyżej 1,5 mm. Im głębsze kolumny, tym większa ilość nowej tkanki. Skoagulowane złogi komórkowe są zastępowane zregenerowaną tkanką.

W zależności od kondycji skóry, wystarczy jedna sesja lub zaleca się wykonanie serii 3- 6 zabiegów dla uzyskania najlepszych rezultatów.

Bezpośrednio po zabiegu, występuje zaczerwienienie skóry, które może utrzymać się przez kilka godzin. Po zabiegu, na naskórku, mogą być również widoczne drobne ślady, które
w niedługim czasie zanikną.

Efekty zabiegu laserem frakcyjnym EMERGE™

Laser frakcyjny usuwa przebarwienia i zmarszczki. Efekt odmłodzonej skóry utrzymuje się bardzo długo, odzyskuje ona swój koloryt i naturalny blask.

Zapraszamy na zabiegi laserem frakcyjnym EMERGE™ do naszej Kliniki Maestria w Szczecinie.